10 Ekim 2011 Pazartesi

Philips süpürge

Evimde kullandığım süpürge Philips ,philips süpürgeyi severek kullanıyorum taksitle almıştım 500 tl civarındaydı torbasız,süpürge alacaklara tavsiye ederim rahat bir kullanımı var.

süpürgenin özellikleri
Philips`in yeni Cyclone Filter teknolojisi sayesinde, torbasız Marathon azalmayan bir emiş gücü sağlar. Etkili tasarımı ve 2000 Watt`lık motoru ile sınıfında en yüksek düzeyde emiş gücüne sahiptir ve torbasız en hızlı elektrikli süpürgedir.
Marathon, toz torbasıyla uğraşmak zorunda olmadan yüksek ve uzun süreli bir emiş gücü sağlar. Şeffaf toz bölmesi ve Üçlü Aktif başlığı ile üç temizleme işlemini aynı anda yapar
Torbasız Sistem

Marathon`un yeni Cyclone Filter teknolojisi sayesinde artık toz torbalarına gerek kalmaz
Sürekli Aynı Seviyede Bir Emiş Gücü
Cyclone Filter teknolojisi sayesinde, Marathon emiş gücünü daima aynı seviyede tutar; standart torbasız elektrikli süpürgelerde ise filtre tıkanmaya başladığında emiş gücü azalmaya başlar.
Güçlü ve Sessiz

Marathon`un 2000 Watt`lık güçlü motoru, kendi sınıfındaki bir elektrikli süpürgede olabilecek en yüksek emiş gücünü sağlar: 350 Watt. Ayrıca, etkili tasarımı sayesinde, piyasadaki torbasız elektrikli süpürgelerin en sessizidir.
Üçlü Aktif Başlık
Üçlü Aktif başlık, tek bir süpürme hareketi ile, yerlerinizi üç farklı şekilde temizler. Çift eklemli yapısı ve aerodinamik tasarımlı emme kanalı sayesinde emiş gücünün etkinliği en üst seviyeye çekilir. İki yan fırça, toz ve kirin kolayca biriktiği mobilya ve süpürgelikleri tamamen temizler. Başlığın ucundaki geniş ağız kağıt parçaları, ataş, kırıntı, tüy gibi nesneleri kolayca emer.
Süper Temiz Hava HEPA Filtresi
Bu özel filtre, hava odaya tekrar verilmeden önce, tozun %99,5`ini yakalar, böylece tozdan tamamen arındırılmış bir ortam sağlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder